jebajk był taki jak na foto w komplecie adapter, hak, łożyska, stery szyna baterii, pancerze linek,
damper daje za free
na początku miałem 27/27 potem mulleta a potem zrobiłem 29 celem zmaksymalizowania prześwitu
rama o tyle ciekawa ze moja żona 160cm i mój ziomek 178cm na niej wygodnie jeżdżą w zależności od założonych kół , długości dropera i wysokości kiery
dla ludzika z forum cena 900 plus KW . pisz , może się jeszcze dogadamy