Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Okazje, promocje, linki, sklepy, opinie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
2kola
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56

Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: 2kola »

Zamówiłem ostatnio 500szt koszyków x6 i bidon w sklepie ebikestuff.eu

Nigdy nie liczyłem koszyków, które przychodziły ale teraz tych koszyków było na prawdę jakoś podejrzanie mało.
No i się nie myliłem - zamiast 500szt było tylko 149szt.

Super oferta - zamiast 0,84zł za sztukę zapłaciłem w przeliczeniu ponad 2,8zł za 1 koszyk x6.


Ciekawe ile brakowało koszyków w poprzednich zamówieniach, których nie liczyłem. A zamówiłem łącznie już około 16 000 sztuk koszyków.
Badlook
Forumowicz
Posty: 499
Rejestracja: 05 cze 2023, 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: Badlook »

Jakiś odzew ze strony sklepu?
Awatar użytkownika
2kola
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: 2kola »

Napisali, że jutro wyślą mi brakujące koszyki.

Ale i tak trochę lipa, czyli od teraz trzeba za każdym razem liczyć koszyki czy przypadkiem znowu im się coś nie pomyliło.

Na szczęście w przyszył tygodniu będę mieć drukarkę 3d i będę sobie sam drukował koszyki w całości - bez łączenia. Taniej i wygodniej.
Awatar użytkownika
lukk
Forumowicz
Posty: 968
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: lukk »

z tym drukowaniem koszyków to bym się tak nie cieszył na zapas. Wypada użyć jakiegoś materiału odpornego na temperaturę (czyli nie PLA, raczej ASA/ABS, ew. PETG), trzeba dopasować dobrze tolerancję, żeby ogniwo się trzymało na wcisk, ale koszyk nie pękał itp. Drukuję różne rzeczy do roweru, ale akurat koszyki to tylko jak z jakiegoś powodu nie mam kupnych.
Awatar użytkownika
2kola
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: 2kola »

To, że najlepiej z ABS to wiem.
Teraz współczesne drukarki drukują z tolerancją nawet 0,05 - 0,1mm także na spokojnie wystarczy.
Patriko
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 30 kwie 2017, 9:20
Lokalizacja: Konin

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: Patriko »

Wiele razy robiłem zakupy w ebikestuff i towar zawsze był prima sort i w ilości której zamówiłem.
Awatar użytkownika
ebikestuff.eu
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2026, 15:50
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: ebikestuff.eu »

Przypadkiem trafiliśmy na tę opinię. Mimo że właściciel sklepu, markkar, jest na forum i wielokrotnie Pan z nim korespondował, to się Pan z nim nie skontaktował, tylko napisał tę negatywną opinię. Ma Pan do niej prawo, bo faktycznie pomyliliśmy się przy pakowaniu Pańskiego zamówienia. Natomiast po tym, jak Pan do nas napisał, wysłaliśmy brakujące koszyki w ciągu dwóch godzin od Pańskiej wiadomości. Przeprosiliśmy za zaistniałą sytuację (zrzut ekranu z wysłanej wiadomości) i dołożyliśmy starań, aby sytuację naprostować. Naprawdę uważa Pan, że Pańska opinia nie jest chociaż odrobinę niesprawiedliwa?
Insynuacje, że brakowało koszyków w poprzednich zamówieniach, są zwyczajnie krzywdzące. Robimy inwentaryzację co roku. Proszę sobie wyobrazić, że fizycznie zawsze jest mniej koszyków niż teoretycznie mamy w systemie. Zawsze są braki. Jest to spowodowane tym, że dodajemy więcej koszyków niż jest zamówione, bo pakujemy je na podstawie wagi, a tutaj zawsze mogą zdarzyć się różnice. Partie koszyków różnią się wagą. Przy większych ilościach ma to znaczenie. Za wszelką cenę staramy się uniknąć sytuacji, w której wysłanych koszyków będzie za mało.
Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do złożonych zamówień, to proszę się z nami skontaktować. Tutaj pracują normalnie ludzie. Popełniają błędy, ale też potrafią się do nich przyznać i postarać się je naprawić
Załączniki
image_2026-05-25_155955655.png
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2536
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: Tooropek »

Insynuacje to robi użytkownik ebikestuff.eu gdyż z dziesiątek większych zamówień brakuje praktycznie za każdym razem jakiś sztuk albo są koszyki z wadami (pęknięte, za mało materiału nabitego do formy), czy też zdarzają się koszyki zamówione 18650 a znajduję w paczce koszyki 21700 pojedyncze sztuki, także żadna to krzywdząca opinia. Marek jak osobiście pakował i wysyłał koszyki to wszystko się zgadzało, a kto to robi od roku czy dwóch to nie moja sprawa, ale zacznijcie jakoś bardziej się przykładać do pakowania, to moja prośba.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
ebikestuff.eu
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2026, 15:50
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: ebikestuff.eu »

Nie jest miło czytać taką opinię. Jeżeli naprawdę uważa Pan, że otrzymał w kilkudziesięciu zamówieniach wadliwe koszyki lub ich za małą ilość, to prosimy się z nami skontaktować. My odpowiadamy na wiadomości i na pewno nie unikamy odpowiedzialności za błędy, które nam się zdarzają. Mogę spytać, dlaczego Pan tego nam nie zgłaszał? Dziwi nas to po prostu, bo naprawdę staramy się szybko reagować na wszelkie problemy i rozwiązywać je na korzyść klienta. Kiedyś mieliśmy pomyloną partię koszyków i dopóki klient nam tego nie zgłosił, to o tym nie wiedzieliśmy. Proszę uwierzyć, że jest to dla nas ważne, aby klienci dostali to, co zamówili
Awatar użytkownika
2kola
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: 2kola »

ebikestuff.eu pisze:
25 maja 2026, 20:17
My odpowiadamy na wiadomości i na pewno nie unikamy odpowiedzialności za błędy,
Tutaj akurat się zgodzę - kontakt z wami jest spoko. Nawet jak dostałem koszyki, które wchodziły w te swoje rowki zdecydowanie za ciasno to po kontakcie zostały wymienione na nowe.



... ale tak duża ilość brakujących koszyków w moim zamówieniu mnie po prostu wkurzyła.
Awatar użytkownika
ebikestuff.eu
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2026, 15:50
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: ebikestuff.eu »

Może Pan być pewien, że nikt tego nie zrobił specjalnie. Przecież dla nas wyjaśnianie takich kwestii to same problemy. Czas, koszty wysyłek, niezadowolenie klientów. Nam naprawdę zależy na opinii klientów. Gdyby tak nie było, to nikt by tutaj Panu nie odpisywał.
Mógł Pan się zdenerwować. Ma Pan do tego prawo. Przeprosiliśmy za błąd i go naprawiliśmy, bo wina była po naszej stronie. Negatywna opinia jednak została, a jak już wspomniałem, nam zależy na opinii klientów
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2536
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: Tooropek »

Ja się nie będę kłócił o 5 koszyków czy dwie "szóstki" pomylone... Bez przesady. Zwracam Wam uwagę na większe poświęcenie przy realizacji zamówienia i sprawdzanie dwa razy czy się wszystko zgadza. Za długo robię interesy z Markiem żeby wystawiać negatywną opinię, więc proszę tego tak nie odbierać.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
ebikestuff.eu
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2026, 15:50
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: ebikestuff.eu »

Ja również nie jestem tutaj po to, aby się kłócić, ale 5 koszyków i dwie "szóstki" brzmią zupełnie inaczej niż kilkadziesiąt zamówień, w których coś było nie tak. Ma to bardzo negatywny wydźwięk i w naszej opinii jest krzywdzące. Nie sądzę, abyśmy przez cały rok mieli tyle zgłoszonych błędów w zamówieniach.
Błędy niestety są i będą, bo taka jest specyfika takiej pracy. Staramy się zmniejszyć ich liczbę i rozwiązywać problemy jak najszybciej bez szkody dla klienta. Zazwyczaj się to udaje
markkar
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2017, 22:37
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: markkar »

Oho i na poważnie wyszło. Dziękuję za zaufanie co do mojej osoby ale mogło być tak że któreś z zamówienia i ja pakowałem więc sorry ode mnie również. Kilka słów wyjaśniających, użytkownik "ebikestuff.eu" to Kamil, jest współodpowiedzialny za prowadzenie sklepu stąd chęć wyjaśnienia powyższego. Mam nadzieję że tak się stało i temat jest do zamknięcia.
Awatar użytkownika
2kola
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56

Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu

Post autor: 2kola »

No ja po 1,5h od napisania tego wątku od razu napisałem, że sklep przesłał info, że wyśle mi brakujące koszyki

Więc ja tutaj nikogo nie chciałem oczernić, ani nic.

Dostałem za mało koszyków to zrobiłem wątek bo się wkurzyłem.
Od razu jak dostałem info ze sklepu to napisałem sprostowanie co do sytuacji.
ODPOWIEDZ