Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
- 2kola
- Forumowicz
- Posty: 361
- Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56
Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Zamówiłem ostatnio 500szt koszyków x6 i bidon w sklepie ebikestuff.eu
Nigdy nie liczyłem koszyków, które przychodziły ale teraz tych koszyków było na prawdę jakoś podejrzanie mało.
No i się nie myliłem - zamiast 500szt było tylko 149szt.
Super oferta - zamiast 0,84zł za sztukę zapłaciłem w przeliczeniu ponad 2,8zł za 1 koszyk x6.
Ciekawe ile brakowało koszyków w poprzednich zamówieniach, których nie liczyłem. A zamówiłem łącznie już około 16 000 sztuk koszyków.
Nigdy nie liczyłem koszyków, które przychodziły ale teraz tych koszyków było na prawdę jakoś podejrzanie mało.
No i się nie myliłem - zamiast 500szt było tylko 149szt.
Super oferta - zamiast 0,84zł za sztukę zapłaciłem w przeliczeniu ponad 2,8zł za 1 koszyk x6.
Ciekawe ile brakowało koszyków w poprzednich zamówieniach, których nie liczyłem. A zamówiłem łącznie już około 16 000 sztuk koszyków.
-
Badlook
- Forumowicz
- Posty: 499
- Rejestracja: 05 cze 2023, 21:31
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Jakiś odzew ze strony sklepu?
- 2kola
- Forumowicz
- Posty: 361
- Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Napisali, że jutro wyślą mi brakujące koszyki.
Ale i tak trochę lipa, czyli od teraz trzeba za każdym razem liczyć koszyki czy przypadkiem znowu im się coś nie pomyliło.
Na szczęście w przyszył tygodniu będę mieć drukarkę 3d i będę sobie sam drukował koszyki w całości - bez łączenia. Taniej i wygodniej.
Ale i tak trochę lipa, czyli od teraz trzeba za każdym razem liczyć koszyki czy przypadkiem znowu im się coś nie pomyliło.
Na szczęście w przyszył tygodniu będę mieć drukarkę 3d i będę sobie sam drukował koszyki w całości - bez łączenia. Taniej i wygodniej.
- lukk
- Forumowicz
- Posty: 968
- Rejestracja: 05 lut 2020, 11:20
- Lokalizacja: Kraków
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
z tym drukowaniem koszyków to bym się tak nie cieszył na zapas. Wypada użyć jakiegoś materiału odpornego na temperaturę (czyli nie PLA, raczej ASA/ABS, ew. PETG), trzeba dopasować dobrze tolerancję, żeby ogniwo się trzymało na wcisk, ale koszyk nie pękał itp. Drukuję różne rzeczy do roweru, ale akurat koszyki to tylko jak z jakiegoś powodu nie mam kupnych.
- 2kola
- Forumowicz
- Posty: 361
- Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
To, że najlepiej z ABS to wiem.
Teraz współczesne drukarki drukują z tolerancją nawet 0,05 - 0,1mm także na spokojnie wystarczy.
Teraz współczesne drukarki drukują z tolerancją nawet 0,05 - 0,1mm także na spokojnie wystarczy.
-
Patriko
- Forumowicz
- Posty: 144
- Rejestracja: 30 kwie 2017, 9:20
- Lokalizacja: Konin
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Wiele razy robiłem zakupy w ebikestuff i towar zawsze był prima sort i w ilości której zamówiłem.
- ebikestuff.eu
- Nowicjusz
- Posty: 3
- Rejestracja: 25 maja 2026, 15:50
- Lokalizacja: Białystok
- Kontakt:
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Przypadkiem trafiliśmy na tę opinię. Mimo że właściciel sklepu, markkar, jest na forum i wielokrotnie Pan z nim korespondował, to się Pan z nim nie skontaktował, tylko napisał tę negatywną opinię. Ma Pan do niej prawo, bo faktycznie pomyliliśmy się przy pakowaniu Pańskiego zamówienia. Natomiast po tym, jak Pan do nas napisał, wysłaliśmy brakujące koszyki w ciągu dwóch godzin od Pańskiej wiadomości. Przeprosiliśmy za zaistniałą sytuację (zrzut ekranu z wysłanej wiadomości) i dołożyliśmy starań, aby sytuację naprostować. Naprawdę uważa Pan, że Pańska opinia nie jest chociaż odrobinę niesprawiedliwa?
Insynuacje, że brakowało koszyków w poprzednich zamówieniach, są zwyczajnie krzywdzące. Robimy inwentaryzację co roku. Proszę sobie wyobrazić, że fizycznie zawsze jest mniej koszyków niż teoretycznie mamy w systemie. Zawsze są braki. Jest to spowodowane tym, że dodajemy więcej koszyków niż jest zamówione, bo pakujemy je na podstawie wagi, a tutaj zawsze mogą zdarzyć się różnice. Partie koszyków różnią się wagą. Przy większych ilościach ma to znaczenie. Za wszelką cenę staramy się uniknąć sytuacji, w której wysłanych koszyków będzie za mało.
Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do złożonych zamówień, to proszę się z nami skontaktować. Tutaj pracują normalnie ludzie. Popełniają błędy, ale też potrafią się do nich przyznać i postarać się je naprawić
Insynuacje, że brakowało koszyków w poprzednich zamówieniach, są zwyczajnie krzywdzące. Robimy inwentaryzację co roku. Proszę sobie wyobrazić, że fizycznie zawsze jest mniej koszyków niż teoretycznie mamy w systemie. Zawsze są braki. Jest to spowodowane tym, że dodajemy więcej koszyków niż jest zamówione, bo pakujemy je na podstawie wagi, a tutaj zawsze mogą zdarzyć się różnice. Partie koszyków różnią się wagą. Przy większych ilościach ma to znaczenie. Za wszelką cenę staramy się uniknąć sytuacji, w której wysłanych koszyków będzie za mało.
Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do złożonych zamówień, to proszę się z nami skontaktować. Tutaj pracują normalnie ludzie. Popełniają błędy, ale też potrafią się do nich przyznać i postarać się je naprawić
- Tooropek
- Forumowicz
- Posty: 2536
- Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Insynuacje to robi użytkownik ebikestuff.eu gdyż z dziesiątek większych zamówień brakuje praktycznie za każdym razem jakiś sztuk albo są koszyki z wadami (pęknięte, za mało materiału nabitego do formy), czy też zdarzają się koszyki zamówione 18650 a znajduję w paczce koszyki 21700 pojedyncze sztuki, także żadna to krzywdząca opinia. Marek jak osobiście pakował i wysyłał koszyki to wszystko się zgadzało, a kto to robi od roku czy dwóch to nie moja sprawa, ale zacznijcie jakoś bardziej się przykładać do pakowania, to moja prośba.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
- ebikestuff.eu
- Nowicjusz
- Posty: 3
- Rejestracja: 25 maja 2026, 15:50
- Lokalizacja: Białystok
- Kontakt:
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Nie jest miło czytać taką opinię. Jeżeli naprawdę uważa Pan, że otrzymał w kilkudziesięciu zamówieniach wadliwe koszyki lub ich za małą ilość, to prosimy się z nami skontaktować. My odpowiadamy na wiadomości i na pewno nie unikamy odpowiedzialności za błędy, które nam się zdarzają. Mogę spytać, dlaczego Pan tego nam nie zgłaszał? Dziwi nas to po prostu, bo naprawdę staramy się szybko reagować na wszelkie problemy i rozwiązywać je na korzyść klienta. Kiedyś mieliśmy pomyloną partię koszyków i dopóki klient nam tego nie zgłosił, to o tym nie wiedzieliśmy. Proszę uwierzyć, że jest to dla nas ważne, aby klienci dostali to, co zamówili
- 2kola
- Forumowicz
- Posty: 361
- Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Tutaj akurat się zgodzę - kontakt z wami jest spoko. Nawet jak dostałem koszyki, które wchodziły w te swoje rowki zdecydowanie za ciasno to po kontakcie zostały wymienione na nowe.ebikestuff.eu pisze: ↑25 maja 2026, 20:17My odpowiadamy na wiadomości i na pewno nie unikamy odpowiedzialności za błędy,
... ale tak duża ilość brakujących koszyków w moim zamówieniu mnie po prostu wkurzyła.
- ebikestuff.eu
- Nowicjusz
- Posty: 3
- Rejestracja: 25 maja 2026, 15:50
- Lokalizacja: Białystok
- Kontakt:
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Może Pan być pewien, że nikt tego nie zrobił specjalnie. Przecież dla nas wyjaśnianie takich kwestii to same problemy. Czas, koszty wysyłek, niezadowolenie klientów. Nam naprawdę zależy na opinii klientów. Gdyby tak nie było, to nikt by tutaj Panu nie odpisywał.
Mógł Pan się zdenerwować. Ma Pan do tego prawo. Przeprosiliśmy za błąd i go naprawiliśmy, bo wina była po naszej stronie. Negatywna opinia jednak została, a jak już wspomniałem, nam zależy na opinii klientów
Mógł Pan się zdenerwować. Ma Pan do tego prawo. Przeprosiliśmy za błąd i go naprawiliśmy, bo wina była po naszej stronie. Negatywna opinia jednak została, a jak już wspomniałem, nam zależy na opinii klientów
- Tooropek
- Forumowicz
- Posty: 2536
- Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Ja się nie będę kłócił o 5 koszyków czy dwie "szóstki" pomylone... Bez przesady. Zwracam Wam uwagę na większe poświęcenie przy realizacji zamówienia i sprawdzanie dwa razy czy się wszystko zgadza. Za długo robię interesy z Markiem żeby wystawiać negatywną opinię, więc proszę tego tak nie odbierać.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
- ebikestuff.eu
- Nowicjusz
- Posty: 3
- Rejestracja: 25 maja 2026, 15:50
- Lokalizacja: Białystok
- Kontakt:
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Ja również nie jestem tutaj po to, aby się kłócić, ale 5 koszyków i dwie "szóstki" brzmią zupełnie inaczej niż kilkadziesiąt zamówień, w których coś było nie tak. Ma to bardzo negatywny wydźwięk i w naszej opinii jest krzywdzące. Nie sądzę, abyśmy przez cały rok mieli tyle zgłoszonych błędów w zamówieniach.
Błędy niestety są i będą, bo taka jest specyfika takiej pracy. Staramy się zmniejszyć ich liczbę i rozwiązywać problemy jak najszybciej bez szkody dla klienta. Zazwyczaj się to udaje
Błędy niestety są i będą, bo taka jest specyfika takiej pracy. Staramy się zmniejszyć ich liczbę i rozwiązywać problemy jak najszybciej bez szkody dla klienta. Zazwyczaj się to udaje
-
markkar
- Forumowicz
- Posty: 292
- Rejestracja: 03 maja 2017, 22:37
- Lokalizacja: Białystok
- Kontakt:
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
Oho i na poważnie wyszło. Dziękuję za zaufanie co do mojej osoby ale mogło być tak że któreś z zamówienia i ja pakowałem więc sorry ode mnie również. Kilka słów wyjaśniających, użytkownik "ebikestuff.eu" to Kamil, jest współodpowiedzialny za prowadzenie sklepu stąd chęć wyjaśnienia powyższego. Mam nadzieję że tak się stało i temat jest do zamknięcia.
- 2kola
- Forumowicz
- Posty: 361
- Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56
Re: Uważajcie na zakupy w ebikestuff.eu
No ja po 1,5h od napisania tego wątku od razu napisałem, że sklep przesłał info, że wyśle mi brakujące koszyki
Więc ja tutaj nikogo nie chciałem oczernić, ani nic.
Dostałem za mało koszyków to zrobiłem wątek bo się wkurzyłem.
Od razu jak dostałem info ze sklepu to napisałem sprostowanie co do sytuacji.
Więc ja tutaj nikogo nie chciałem oczernić, ani nic.
Dostałem za mało koszyków to zrobiłem wątek bo się wkurzyłem.
Od razu jak dostałem info ze sklepu to napisałem sprostowanie co do sytuacji.